"Септември" (Симитли) с равенство срещу „Оборище“ (Панагюрище)

Септември (Симитли) , домакински мач, ФК Септември, равенство

Силен домакински мач за "Септември" (Симитли) срещу ФК „Оборище“. Въпреки равенството от 1:1 местните момчета изиграха здрав мач срещу своите гости от Панагюрище. Имаше пропуски и на двата отбора, но в 30-та минута след добра контраатака, съчетаната след добро подаване от капитана на „Септември“ Тодор Траянов, французина Алекс Лориги откри резултата за 1:0. До края на първото полувреме играта премина спокойно без спорни ситуации. През втората част на играта, гостите взеха преднина и това доведе до изравняване на резултата. Главния съдия Иво Ценов даде три минути към редовното време, но и двата отбора не успяха да отбележат и завършиха с равенството от 1:1.

За момента местния отбор е на 13 място в Югозападна Трета лига. До края на първенството остават още три срещи, от които две домакински и една като гости на "Левски II" (София).

Състав на "Септември" (Симитли): Александър Марковски - вратар; Даниел Топузов, Борислав Сандев; Божидар Янков; Венцислав Маламов,  Юлиян Попев; Алекс Лориги; Микаел Калу; Здравко Карадачки; Тодор Траянов – капитан и Лъчезар Дафков.