„Левски“ (Крупник) надви над „Спортист“ (Склаве) с 2:0

Левски Крупник, победа, мач

„Левски“ (Крупник) взе важна победа срещу „Спортист“ (Склаве) с 2:0.

Мачът между отборите бе много динамичен с множество пропуснати положения от домакините, като още в 5-та минута се озоваха очи в очи с вратаря.

В 15-та минута Ивайло Спасов отправи удар, който срещна десния страничен стълб на противниковата врата, след това Олег Тошев също пропусна добро положени. Така в 44-та минута, в която Момчил Момчилов тръгна от центъра навърза двама-трима от противниковите състезатели и отбеляза за 1-0.

Второто полувреме започна с натиск на домакините и няколко пропуска от Марио Самуилов и Румен Атанасов, които пропуснаха озовали се сами срещу вратаря. Но в 80-та минута Олег Тошев отбеляза с глава като засече отлично центриране от корнер.

До края на полувремето гостите успяха да създадат едно разбъркване, в което Алекс Тодоров запази вратата си суха.